Görüş Bildir

Yeniyıl Mesajları 2018 whatsapp için kısa uzun yılbaşı sözleri - Kişiye özel hediyelikler

Yeniyıl Mesajları 2018 whatsapp için kısa uzun yılbaşı sözleri - Kişiye özel hediyelikler

En güzel yeni yıl mesajları whatsapp uygulaması aracılığı ile göndermek isteyen milyonlarca kişi, internet ortamında arayışlarına başladı bile. Yaptığımız kısa bir araştırma sonucnda En Güzel Yılbaşı Mesajlarını, En Güzel Yeni Yıl Mesajlarını, En Komik Yılbaşı mesajlarını sizler için hazırladık.

En güzel yeni yıl mesajları whatsapp uygulaması aracılığı ile göndermek isteyen milyonlarca kişi, internet ortamında arayışlarına başladı bile. Öte yandan 2018 senesine sadece 1 gün kaldı. En güzel yeni yıl hediyeleri almak için de yarın son gün. En güzel yeni yıl mesajlarını ve yılbaşında sevdiklerinize alacağınız hediyelerle ilgili fikirleri burada bulabilirsiniz. 2018 yeni yılıız kutlu olsun.

Yılbaşında sevdiklerimize En Güzel Yılbaşı Mesajlarını nasıl atarız diye endişe etmeyin. En Güzel Yılbaşı Mesajlarını, En Güzel Yeni Yıl Mesajlarını, Yılbaşı Tebrik ve Kutlama Mesajları ve En Komik Yılbaşı mesajlarını bulabilirsiniz. İşte 2018 Yılının En Güzel Yılbaşı Mesajları. .  Yaptığımız kısa bir araştırma sonucnda En Güzel Yılbaşı Mesajlarını, En Güzel Yeni Yıl Mesajlarını, Yılbaşı Tebrik ve Kutlama Mesajları ve En Komik Yılbaşı mesajlarını sizler için hazırladık. En Güzel Yılbaşı Mesajlarını, En Güzel Yeni Yıl Mesajlarını, Yılbaşı Tebrik ve Kutlama Mesajları ve En Komik Yılbaşı mesajlarını bulabilirsiniz.

EN GÜZEL YILBAŞI MESAJLARI

Türkiye için umutlu, bereketli, 2017’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz… Nice Yıllara..

Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU YILLAR!

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar

İşte sonunda buldüm! Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir, yeni yıl mesajını; Mutlu Yıllar! Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar! Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de? Noel Baban... Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hıç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar! Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum... Dün rüya yarın hayaldir... Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin... Yeni yılın kutlu olsun...  

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar. Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım. Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Nediyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler. Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun. Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim... Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar... Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle...

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. Yeni yıl size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla… Nice Yıllara!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

Yeniyılda da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar…

Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar!

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle… En içten sevgilerimle…

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla… Nice Yıllara!

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun.

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Nediyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim…

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar…

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle…

Bu yıl da bir sevgili bulamazsam eh yani. Kendi turşumu kuracağım.

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun? Mutlu ve sağlıklı yıllar!

EN GÜZEL YILBAŞI HEDİYELERİ 

Yeni yılın ilk günü sevdiklerine unutulan hediyeler değil, koca bir yıl hiç unutulmayacak, ilk anki kadar heyecanlandıracak, mutlu edecek, duygulandıracak, kalıcı, aşk dolu hediyeler vermelisiniz.

ERKEĞE YILBAŞI HEDİYESİ

Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak yeni yılın soğuk günlerinde hem içinizi hem dışınızı ısıtacak. Üstelik göndereceğiniz fotoğraf ve mesajlar ile bu çakmak tamamen kişiye özel hale dönüşecek. Sevgiliye sürpriz yılbaşı hediyesi düşünenlerdenseniz ve sigara içen bir sevgili yada eşiniz varsa aradığınızı buldunuz diyebilirim. Üzerinde de hem size ait bir fotoğraf baskısı hemde yılbaşı kutlama mesajı yer alacak. Daha ne olsun...

SÜRPRİZ YILBAŞI HEDİYESİ

Nice güzel senelere yine seninle, Nice mutlu yıllara aşkım, Bugün günlerden Sen’sin, Her günüm seninle başlasın, Kalbim her gün seninle...Bu aşk dolu 5 adet mesaj 'Tatlı Yıllar' Şekerlemeleri üzerinde yer alıyor. Bonbon şeker ve draje seçenekleri bulunan 'Tatlı Yıllar' Şekerlemeleriyle ister yıl dönümünüzü ister sevgilinizin doğum gününü ister yılbaşını kutlayabilirsiniz. Yeni yıl hediyesi çoktan aldınız belkide ama sevdiğiniz hediyenin yanında bu tatlı sürprizde hak ediyor. KUPA BARDAK, YILBAŞI HEDİYESİ 

Sevdiklerinize özel olarak üretilecek şık tasarımlı 2014 Yılbaşı Hatırası Kupa Bardak burada. Üzerine bir adet fotoğraf ve isimlerinizi ekleyebileceğiniz 2014 Yılbaşı Hatırası Kupa Bardak en güzel yılbaşı hediyesi önerilerimizdendir.

YILBAŞI HEDİYESİ OLARAK AŞKIM KOLYE

sevgiliye yeni yıl hediyesi, AŞKIM kolye ile bir kez daha o büyük sonsuz aşkınızı ispat edeceksiniz. Üzerinde aşkım yazısı ve sonsuzluk işareti olan bu şık kolye kız arkadaşınızın boynunda çok zarif duracak. O çok sevdiğiniz sevgiliye aşkım derken içinizden bir şeyler kopuyor, bir ömür onunla geçsin istiyor iseniz bunu sembolize edecek aşkım kolye oldukça romantik ve şık bir kolye. YILBAŞI HEDİYESİ OLARAK İÇECEK ŞAPKALARI

Yılbaşı gecesi eğlenirken, tombala oynarken, tv izlerken bir taraftan da içeceğinizi rahat rahat yudumlayabileceğiniz bir fikre ne dersiniz? O zaman şimdi sıkı durun İçecek Şapkaları ile artık tüm içeceklerinizi elinizi kullanmadan keyif ile şapkanızdan içebileceksiniz. İçme hortumunun ucundaki klips ile sıvının ayarını istediğiniz yoğunluğa göre ayarlayabilir veya içmeye ara vermek isterseniz kapatabilirsiniz. Erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi ilginç bir şeyler arıyorum diyorsanız, içecek şapkaları tam aradığınız hediye. Yılbaşı gecesi bu içecek şapkalarına sahip olan kişi çok şanslı, bütün gözler üzerinde olacak, herkes kıskanacak.

FİBER OPTİK YILBAŞI AĞACI

Bu yılbaşı ağacı başka. Evinizin en güzel yerinde gelen misafirlerinizi büyüleyecek güzellikteki fiber optik çam ağaçları kendiliğinden ışıklı ve kablo karmaşasına son verecek. Yılbaşı yaklaşırken arkadaşlarımıza, uzakta olan sevdiklerimize ya da farklı yerlerden bize özel olarak hazırlanmış değişik çikolatalar, drajeler hediye gelir. Sizde sevgilinize yeni yıl yaklaşırken romantik bir sürpriz yapın ve Seni Her şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesini adresine gönderin.  Kırmızı kalp kutular, çikolata, drajeler ve her güne bir tane olmak üzere 365 tane güzel sözlerin bir arada olduğu bu hediye karşısında mutlu olmayacak bir bayan yoktur sanırım. 4 adet kalp şeklinde kutudan oluşan Seni Her şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesinin kutularının üzerinde küçükten büyüğe Seni, Her şeyden, Çok, Seviyorum yazmaktadır.

YILBAŞI HEDİYESİ OLARAK KİŞİYE ÖZEL AJANDA

Yeni yılda arkadaşlarınıza hatta iş yeri sahibi iseniz çalışanlarınıza tüm yıl boyunca resmi tatilleri, özel günleri, çalışma ve toplantı notlarını eksiksiz ve tam tutabilecekleri kişiye özel organizer ajanda hediye edebilirsiniz. Böylece bu kadar çok şeyi akıllarında tutmaya çalışmak zorunda kalmayacaklar. Düşünebileceğiniz en iyi ofis hediyesi diyebilirim. Çünkü hem işlevsel hem de sadece hediye edeceğiniz kişiye özel olarak üretilmiş bir hediye.

Yeni yıla girerken sevgilinize çok şık bir hediye vermeye ne dersiniz? Hediye kutusunu açtığında tek taş yüzük gibi gözükecek 2 carat cup, heyecanla kutudan çıkarıldığında esprili tarafı görünecek. Tek taş kupa bardak bayan sevgiliye yılbaşı hediyesi ile artık sevdiğiniz içeceklerini büyük bir zevkle içecek.

YILBAŞI KUTLAMAK GÜNAH MI?

Dinimizislam sitesinde yapılan açıklama da yılbaşı kutlamasının günah olup olmadığı konusunda açıklama yapıldı. Sual: Yılbaşı ile Noel hakkında bilgi verir misiniz? Yılbaşı kutlanır mı?

CEVAP

Yılbaşı ile Noel birbirinden farklıdır; fakat Noel kutlamalarının devamı sayılabileceğinden yılbaşı gecesi onlar gibi eğlenmek, çam kesip evi çamla süslemek caiz olmaz. Çünkü bayramlarında onlar gibi eğlenmek, onlara benzemek olur.

Din kitaplarında buyuruluyor ki: Noel günü ve gecesinde, kâfirlerin paskalya ve yortularında, onlar gibi bayram yapan küfre girer.

Yılbaşı münasebetiyle Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinde milyonlarca çam fidanı Noel hurafesi uğruna kesilip yok edilmektedir. Hristiyan ülkelerde olduğu gibi, Müslüman ülkelerde de bu cinayetler işlenmemeli. Hristiyanlara benzememek için yılbaşı gecesi hindi yememeli! Yenirse mekruh olur. Birkaç gün sonra yenebilir. Kumar oynamak, tombala çekmek gibi oyunlar ise zaten her zaman caiz değildir. Bu gece, gayrı müslimlere benzemek gayesiyle çeşitli yiyecek, içecek almak da caiz olmaz.

Her zaman ne alınıyorsa onları almakta mahzur yoktur. Bu geceye ayrı bir önem vermemelidir.

Yalnız Hristiyanların değil, Yahudilerin ve bütün bâtıl dinlerin ibadetlerini yapmak, onlara benzemek olur. Mesela 21 Martı Nevruz Bayramı diyerek kutlamak da böyledir. Kâfirlerin ibadetleri ve çirkin işleri hariç, mubah olan âdetlerini yapmakta mahzur yoktur. Yani onlara benzemiş olunmaz.

Noeli kutlamak asla caiz değildir. Bir zaruret olursa, caiz olur. Mesela devletlerarası protokolde zaruret olduğu için kutlamak caiz olur. Fakat, Noel ile ilgisi olmayan yılbaşında bir Müslümana tebrik kartı yazıp, yeni bir yılın insanlık için, Müslümanlar için hayırlı olmasını dilemek günah değildir. Yahut, (yeni yılın kutlu olsun) diyene, (seninki de kutlu olsun) demek günah olmaz. Bu inceliği anlamalıdır!

Müslüman her gece neleri yapıyorsa, bu gece de onları yapmalıdır! Sanki mübarek geceymiş gibi mevlid okutmak, sohbetler düzenlemek uygun değildir. Bu gecenin diğer gecelerden farkı yoktur. Bu geceye değer veriyormuş gibi hareket etmek doğru değildir. Müslüman her gece neleri yapıyorsa, bu gece de onları yapmalıdır!