Görüş Bildir

İhtiyaç sahiplerine elimizi ulaştıracağız

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Ramazan ayında ihtiyaç sahipleri için hazırlıklarını tamamladıklarını söyledi.

İhtiyaç sahiplerine elimizi ulaştıracağız

2 Nisan Cumartesi günü başlayacak olan Ramazan ayının islam alemi için eşsiz bir manevi değer taşıdığının altını çizen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi vatandaşları sahipsiz ve umutsuz bırakmamak için gerekli hazırlıkları yaptıklarını söyledi.

16 Nisan 2019 tarihinde belediye yönetimini devraldıktan sonra aralıksız olarak sosyal ve gönül belediyeciliğini tüm yönleriyle ortaya koyarak üç yılda 30 milyon ayni ve nakdi destek sağladıklarını anlatan Başkan Beyoğlu, bunu da ihtiyaç sahiplerini rencide etmeden yerine getirdiklerini kaydetti.

Ramazan ayında tüm imkan ve enerjileriyle ihtiyaç sahibi vatandaşların hizmetine koşacaklarını belirten Beyoğlu, vatandaşların Ramazan ayını huzur içerisinde geçirmesi için tüm hazırlıkları yaptıklarını ifade etti.

“NİYETİMİZ HALİS OLUNCA RABBİM YARDIM EDİYOR”

Başkan Beyoğlu,”Mübarek Ramazan ayının ayrı bir manevi iklimi var. İnsanlığın barış ve esenliğine, Müslümanların kardeşliğine ve ülkemizin aydınlık geleceğine vesile olmasını temenni ediyorum. Zor bir dönemden geçen dünyanın ve ülkemizin buna ihtiyacı var. Belediye olarak Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla zaten üç yıldır her gün sosyal ve gönül belediyeciliği yapıyoruz. Hamd olsun bugüne kadar hiçbir kardeşimizi çaresiz bırakmadık. Ramazan ayında yapacağımız çalışma ve faaliyetlerle gönüllere dokunmaya devam edeceğiz. Niyetimiz halis olunca Allah da yardım ediyor. Şimdiden mübarek Ramazan-ı Şerifin islam alemine ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Etiketler: