Görüş Bildir

Nihat Özdemir - diyarbakır söz Haberleri

TFF Başkanı Özdemir: “Maçları seyircisiz oynama kararını aldık

TFF Başkanı Özdemir: “Maçları seyircisiz oynama kararını aldık"

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, yeni sezonda tüm maçların seyircisiz oynanacağını açıkladı. Özdemir, "11 Eylül’de başlayacak olan Süper Lig maçlarının ve tüm maçların 1. yarı sonuna kadar seyircisiz oynama kararı
TFF Başkanı Özdemir:

TFF Başkanı Özdemir: "Futbol takımlarımızın hiçbir hakkı ziyan olmaz"

Kürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, "Futbol takımlarımızın hiçbir hakkı ziyan olmaz. Hepsi gerekli şekilde değerlendirilir ve kurullarımız o kararları verirler. Biz de federasyon yönetimi olarak bu kararları uygular
TFF Başkanı Nihat Özdemir'den yeni sezon mesajı

TFF Başkanı Nihat Özdemir'den yeni sezon mesajı

TFF Başkanı Özdemir, "Tüm profesyonel ve amatör liglerimizde, rakibe saygı ve hoşgörünün eksik olmadığı, rekabetin centilmence yaşandığı bir sezon diliyorum." dedi.
Kamp masrafları Özdemir'den

Kamp masrafları Özdemir'den

Diyarbakır Deplasmanlı Süper Amatör Ligde zirve mücadelesi veren Erganispor Kulüp Başkanı Ekrem Senvar, kulüplerine katkı sunan hayırsever iş adamı Nihat Özdemir ve Sezai Bacaksıza teşekkür etti.
Gülseren Özdemir İçin Son Yolculuk

Gülseren Özdemir İçin Son Yolculuk

Uzun süredir kanser tedavisi gördüğü ABD’de geçen hafta hayatını kaybeden TFF Başkan Vekili ve Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir bugün son yolculuğuna uğurlanacak.
Nihat Özdemir’in eşi vefat etti

Nihat Özdemir’in eşi vefat etti

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Diyarbakırlı eski FB Başkanı Nihat Özdemir'in gözyaşları eşi içindi

Diyarbakırlı eski FB Başkanı Nihat Özdemir'in gözyaşları eşi içindi

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve eski Fenerbahçe başkanlarından Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir, yakalandığı hastalığın pençesinden kurtulamayarak hayatını kaybetti. Diyarbakırlı olan Nihat Özdemir'in eşi Gülsern Özdemir'in ölümü halkı üzdü
Özdemir'den Erganispor'a Jest

Özdemir'den Erganispor'a Jest

Diyarbakır Deplasmanlı Süper Amatör Ligde zirve mücadelesi veren Erganispor’un Kulüp Başkanı Ekrem Senvar, kulüplerine maddi ve manevi katkı sunan iş adamı Nihat Özdemir ve Sezai Bacaksız’ a teşekkür etti.
Diyarbekirspor'a forma sponsoru bulundu

Diyarbekirspor'a forma sponsoru bulundu

İş adamı Nihat Özdemir Diyarbekirspor'a forma sponsoru oldu. Diyarbekirspor bundan sonra çıkacağı maçlarda formasında Limak reklamıyla çıkacak.
Özdemir’den Diyarbekirspor’a Sponsorluk Desteği

Özdemir’den Diyarbekirspor’a Sponsorluk Desteği

Haziran ayında yapılan genel kurulda Yıldırım Demirören başkanlığındaki TFF yönetimine giren Fenerbahçe eski Başkanvekili ve iş adamı Nihat Özdemir,3.Lig 2.Grup’ta mücadele eden Diyarbekirspor’a destek sözü verdi.
Özdemir,  Kulüplerle Buluşacak

Özdemir, Kulüplerle Buluşacak

Bölge kulüplerine daha önce yaptığı maddi yardımlar nedeniyle takdir toplayan ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) başkan adayı Yıldırım Demirören’in listesinde yer alması bölgede heyecana neden olan Fenerbahçe Eski Başkanvekili Nihat Özdemir’in, Salı günü bölgeye çıkarma yapacağı belirtildi.