Görüş Bildir

Taşçıer - diyarbakır söz Haberleri

HDP'li Taşçıer: 2020 Kürtlerin yılı olacak

HDP'li Taşçıer: 2020 Kürtlerin yılı olacak

Kürt partilerinin ulusal birlik gündemiyle yapacağı çalıştaya tüm kesimlerin katılması çağrısında bulunan HDP Diyarbakır Milletvekili İmam Taşçıer, “2020 yılı Kürtlerin yılı olacaktır” dedi.
Taşçıer'e ödül!

Taşçıer'e ödül!

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Feysel Taşçıer Yılın Milli Eğitim Müdürü ödülüne layık görüldü.
Bu kezde okul müdürü oldu!

Bu kezde okul müdürü oldu!

Doç. Dr. Feysel Taşçıer, yarım günlüğüne okul müdürlüğü yaptı. Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu’nda müdürlük yapan Doç. Dr. Taşçıer, öğretmenlerle toplantı gerçekleştirip öğrenci velileri ile görüştü.
Taşçıer Bismil'de

Taşçıer Bismil'de

İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Feysel Taşçıer, ilçe ziyaretleri kapsamında önceki gün de Bismil ilçesinde temaslarda bulunarak, sınıflarda ders verdi, öğretmenlerle bir araya gelerek, sorunlarını dinledi.
Taşçıer’e destek ziyareti

Taşçıer’e destek ziyareti

Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği (MİSİAD) Bölge Başkanı Fırat Özmen, Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Feysel Taşçıer’e nezaket ziyaretinde bulunarak eğitime kazandırdığı ivmeden dolay
Taşçıer; ‘Öcalan’a  özgürlük isteyeceğiz’

Taşçıer; ‘Öcalan’a özgürlük isteyeceğiz’

HDP'nin bugünkü mitingi öncesi HDP Diyarbakır Milletvekili İmam Taşçıer konuştu. Taşçıer, "Miting meydanında Öcalan için de özgürlük isteyeceğiz. Öcalan özgür bırakılırsa demokratik siyasette büyük görevler üstlenebilir." dedi.
Taşçıer çüngüşte!

Taşçıer çüngüşte!

Eğitim'de değişim dönemi startını veren Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Feysel Taşçıer, ilçe ziyaretleri kapsamında Çüngüş'e giderek, yetkililerden ilçenin eğitim ve öğretim durumu ile bilgiler alırken, okul müdürl
Taşçıer anneler günü kutlaması!

Taşçıer anneler günü kutlaması!

İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Feysel Taşçıer "anneler günü" nedeniyle İl Milli Eğitim müdürlüğünde görev bayan çalışanlarla bir araya gelerek, gül dağıttı.
23 Nisan coşkusu

23 Nisan coşkusu

23 Nisan Diyarbakır'da büyük bir çoşkuyla kutlandı. Taşçıer, bu günün, yok edilmeye çalışılan bir ulusun tek bilek ve yürek haline geldiği bir gün olduğunu söyledi.
Taşçıer'e 18 yıl hapis istemi

Taşçıer'e 18 yıl hapis istemi

HDP Diyarbakır Milletvekili İmam Taşçıer'in, 'örgüte üye olmamakla birlikte örgüt adına suç işleme', 'örgüt propagandası yapma' ve 'kanuna aykırı toplantı ve yürüyüşlere silahsız katılarak ihtara rağmen kendiliğinden dağ