Görüş Bildir

Hüda Par HABERLERİ

Yapıcıoğlu: Bizi kışkırtıyorlar

Yapıcıoğlu: Bizi kışkırtıyorlar

Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, "Aramızdaki çekişmeleri kullananlar bizleri birbirimizin aleyhine kışkırtıp eskiden kendi askerlerini gönderip işgal ettikleri ülkelerimizi şimdi bizden birilerinin eliyle karıştırıyorlar, bizim kanımızı bizim çocuklarımızla döktürüyorlar." dedi.
Bu Manzaramızı Dünya Görsün!

Bu Manzaramızı Dünya Görsün!

Akgönül, "Bu manzaranın tüm dünya tarafından görülmesini istiyoruz. Peygamberden kopuk bir hayat olamaz"
Kutlu Doğum Gülü dağıtıldı

Kutlu Doğum Gülü dağıtıldı

Sur ilçesi'nde Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) tarafından, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında esnaf ve vatandaşa gül dağıtıldı.
İvedilikle barış tesis edilmeli!

İvedilikle barış tesis edilmeli!

Tanrıkulu, "Kürt meselesinin çözümü için her türlü ortam ve imkân var yani rahat bir şekilde konuşulabilir ve bunun dışında bölgemizde çatışmanın ve silahların çıkarılması lazım" dedi.
Halk şiddeti istemiyor?

Halk şiddeti istemiyor?

Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, bölgede "evet" oylarının yükselmesine ilişkin, "Halk net bir şekilde 'Ben şiddet istemiyorum, sorunlarımın çözümünde şiddetin bir yöntem olarak kullanılmasını istemiyorum' mesajını vermiştir." dedi.
Tarihsel bir duruş oldu

Tarihsel bir duruş oldu

Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, halk oylamasına ilişkin, "Ülke için tarihi bir dönüm noktası olan bu referandumda partimiz tarihsel bir duruş sergilemiştir."
Yapıcıoğlu oyunu kullandı

Yapıcıoğlu oyunu kullandı

Oyunu Diyarbakır’da kullanan HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, referandum oylamasının bir milat olduğunu ifade etti.
Taban evet diyecek!

Taban evet diyecek!

Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, pazar günü yapılacak halk oylamasına ilişkin, "HÜDA PAR'ın tabanı kahir ekseriyetle 16 Nisan günü sandığın başına gidecek ve evet diyecektir." dedi.
Sertlik dili yumuşadı

Sertlik dili yumuşadı

HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu "Referandum yaklaştıkça gerginliği tırmandıracak söylemler ve üslup yavaş yavaş yerini daha sakin bir ilerlemeye bıraktı. İnşallah 17 Nisan'da yeni bir Türkiye ile uyanırız"
Avrupa ikiyüzlü!

Avrupa ikiyüzlü!

HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu “Avrupa aslında daha önce de ikiyüzlülük yapıyordu. Şu an ise maskesini kaldırarak gerçek yüzünü ortaya koydu. Almanlar ‘Türkiye bizi FETÖ konusunda ikna edemedi’ demişler. İkna olmaya niyetleri yok"
Diplomatik terbiyesizlik!

Diplomatik terbiyesizlik!

HÜR Dava Partisi (Hüda-Par) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Bitlis'e geldi. Gündemdeki gelişmeleri değerlendiren Yapıcıoğlu, Hollanda'nın tavrının diplomatik terbiyesizik olduğunu söyledi.
HÜDA PAR'dan

HÜDA PAR'dan "evet" kararı!

HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu "Değişiklikleri eksik ve yetersiz bulmakla birlikte tümüyle yeni, sivil bir anayasa için atılmış bir adım olması temennisiyle referandumdaki tercihimizi 'evet' olarak açıklıyoruz" dedi.

"Evet" için Hüda-Par'a

Anadolu Evet Platformu üyeleri Hüda-Par ve Büyükşepir Belediyesini ziyaret ederek, Referandum için "evet" desteği talebinde bulundu.
Hüda-Par: Referandumda 'evet' diyebiliriz ancak çekincelerimiz var

Hüda-Par: Referandumda 'evet' diyebiliriz ancak çekincelerimiz var

Hüda-Par'ın (Hür Dava Partisi) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, başkanlık sistemini de içeren anayasa değişikliği referandumunda 'evet' diyebileceklerini, ancak bazı çekinceleri olduğunu söyledi.
İhtiyaçımız birliğimizdir

İhtiyaçımız birliğimizdir

HÜDA-PAR Genel başkan Yardımcısı Yılmaz, batının temel hedefinin Türkiye ve İslam dünyasını etnik ve mezhebi çatışma içerisine sürükleyip, bölüp parçalamak olduğunu ifade etti. Yılmaz; "İhtiyacımız birliğimizdir" dedi.
HÜDA PAR’dan  FETÖ raporu!

HÜDA PAR’dan FETÖ raporu!

HÜDA PAR Hukuk İşleri ve İnsan Hakları Başkanlığı, FETÖ/PDY’nin mağdur ettiği kişi ve kurumların yaşadıkları sorun ve sıkıntıları içeren bir rapor yayımladı.
Silvan esnafı; sesimizi duyun!

Silvan esnafı; sesimizi duyun!

Silvan halkı ve esnaflar, yaşadıkları terör mağduriyetlerinin giderilmediğini ifade ederek, "sesimizi duyun" dediler. Esnaflarla görüşen Hüda-Par Yetkilileri, bölgenin selameti için açılan yaraların sarılması gerektiğini bildirdi.
Acıları bir daha yaşamamamız için!

Acıları bir daha yaşamamamız için!

Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Halep'te sivillere yönelik saldırılara ilişkin, "Rabbim acıları bir daha bu ümmete göstermesin. En azından oradaki sivillerin tahliyesi için sağlanan ateşkesin kalıcı olmasını, orada akan kanın durmasını temenni ediyoruz." dedi.
Toplumun islahında Kadının rolü büyük!

Toplumun islahında Kadının rolü büyük!

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı M. Bahattin Temel, toplumun ifsat ve ıslah olmasında kadının büyük bir rol sahibi olduğunu söyledi.
HÜDA PAR itirafı

HÜDA PAR itirafı

Erzurum'da yakalandı. Ergani nüfusuna kayıtlı PKK mensubu "Andok" kod adlı Kadir Gümüş, HÜDA PAR'lı Fethi Yalçın ve Cengiz Tiryaki'yi öldürdüğünü itiraf etti.