Görüş Bildir

Aşırı hız ve dikkatsizlik kaza getirdi

Diyarbakır?da meydana gelen trafik kazasında, aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu otomobilin çaptığı kamyonet, 180 derece dönerek kaldırıma çıktı. Güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan kazada her iki araç kullanılamaz kale gelirken, şans eseri 1 kişi hafif yaralandı.

Diyarbakır’da meydana gelen trafik kazasında, aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu otomobilin çaptığı kamyonet, 180 derece dönerek kaldırıma çıktı. Güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan kazada her iki araç kullanılamaz kale gelirken, şans eseri 1 kişi hafif yaralandı.

AŞIRI HIZ VE DİKKATSİZLİK                                                                          

Kaza Diyarbakır-Elazığ karayolunun 13 kilometresindeki polis arama noktası yakınlarında meydana geldi. Alınan bilgiye göre Özcan Tarcan yönetimindeki 21 BN 356 plakalı kamyonete, yakıt almak için girdiği petrol istasyonundan ana yola çıktığı sırada, arkadan gelen ve iddiaya göre aşırı hızlı gelen Selahattin Kaçar’ın kullandığı 33 AFV 49 plakalı otomobil arkadan çarptı.

GÜVENLİK KAMERASINDA

Güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan kazada kamyonet 180 derece dönerek, kaldırıma çıktı. Aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu yaşanan kazada otomobil, polis arama noktasındaki dubalara kadar sürüklendikten sonra durabildi. Kazada her iki araç kullanılamaz kale gelirken, şans eseri kamyonetteki 1 kişi hafif yaralandı.

Kamyonet sürücüsünün şikayetçi olduğu kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı. 
Etiketler: |