Görüş Bildir

CH HABERLERÄ°

?Biz de kurultay için imza verdik?

?Biz de kurultay için imza verdik?

Şırnak?ta, CHP'de 26 yıl il başkanlığı yaptıktan sonra 24 Haziran seçimlerinde aday gösterilmediği için istifa eden Mehmet Uğur, istifanın ardından sisteme girdiklerinde halen delege olduklarını gördüklerini ve bunun üzerine 4 kişi olarak kurultay için imza verdiklerini, ancak imzalarının bugün görülmediğini söyledi.
Usal Sur Esnafınıyla!

Usal Sur Esnafınıyla!

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP?li milletvekili adayları, Diyarbakır?ın merkez Sur ilçesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Kılıçdaroğlu ve Akşener'den 'demokratik ve iyileştirilmiş' parlamenter sistem vurgusu

Kılıçdaroğlu ve Akşener'den 'demokratik ve iyileştirilmiş' parlamenter sistem vurgusu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Lİderi Meral Akşener ile görüşmesinin ardından yaptığı açıklamada, "Seçim çalışmaları rahat bir atmosferde geçiyor. Tüm baskılara karşın, hükümetin baskılarına karşın bu ülkeye demokratik parlamenter sistemi getirmek için yola çıktık. O yolda yürüyoruz" dedi. Meral Akşener de Kılıçdaroğlu ile 'iyileştirilmiş parlamenter sistemi' oluşturma konusunda gözlem ve bilgilerini paylaştığını belirtti.
Yıldırım:  Ana muhalefet bekliyor ki 'gökten zembille cumhurbaşkanı adayı insin'

Yıldırım: Ana muhalefet bekliyor ki 'gökten zembille cumhurbaşkanı adayı insin'

AK Parti İstanbul Gençlik Kongresi'nde konuşan Başbakan Binali Yıldırım, "Ana muhalefet bekliyor ki gökten zembille cumhurbaşkanı adayı insin, CHP'ye derman olsun. Kardeşim önce yüreklice Tayyip Erdoğan'ın karşısına çık 'ben adayım' de. 'Ben iktidara talibim' de" diye konuştu.