Görüş Bildir

fetö HABERLERİ

FETÖ'nün

FETÖ'nün "sır kutusu" 16 aydır aranıyor

FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Akıncı Üssü'nde gözaltına alındıktan sonra Sincan Batı Adliyesi Hakimi Köksal Çelik ile Asliye Ceza Hakimi Çetin Sönmez tarafından serbest bırakılan Adil Öksüz'ün, 16 aydır aranmasına devam ediliyor
FETÖ VE DEAŞ'a ÇİFTE BASKIN!

FETÖ VE DEAŞ'a ÇİFTE BASKIN!

Diyarbakır merkezli FETÖ operasyonunda 55 kişi gözaltına alınırken, DEAŞ'e yönelik düzenlenen iki operasyonda yakalanan 12 kişiden 4'ü tutuklandı.
FETÖ'de Yeni Dalga

FETÖ'de Yeni Dalga

Diyarbakır merkezli FETÖ'nün "Ankesörlü" telefonla talimat veren yapısına yönelik operasyonda gözaltına alınan 12 kişi tutuklanırken, askerlere yönelik operasyonda ise 24'ü muvazzaf asker 34 kişi gözaltına alındı.
FETÖ'den kriptolarına

FETÖ'den kriptolarına "izahı olmayan belge bulundurmayın" talimatı

Tekirdağ'da FETÖ/PDY'nin TSK'daki kripto yapılanmasına yönelik hazırlanan iddianamede, örgüt içerisinde görevli olan ve ATM diye adlandırılan kişilerin, kripto yapı içerisinde görev yapan asker veya askeri öğrencilerin kullandıkları elektronik cihazları formatladığı ve "izah edilemeyecek belgeler" diye adlandırdıkları dokümanları ortadan kaldırdığı belirtildi
Ne FETÖ'cüyüm  ne darbeciyim!

Ne FETÖ'cüyüm ne darbeciyim!

Tutuklu sanık Yılmaz, Cumhurbaşkanı'nın televizyonda çağrı yapmasından 7 dakika önce darbeye karşı emir yayımladığını belirterek, "Ne FETÖ'cüyüm, ne darbeciyim. Laik, demokratik, sosyal hukuk devletine inanan bir Türk subayıyım" iddiasında bulundu.
FETÖ'dan 11 tutuklama!

FETÖ'dan 11 tutuklama!

Örgütün askeri yapılanmasına yönelik Siirt'te gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınan 19 kişiden 11'i tutuklandı.
Diyarbakır'da FETÖ Baskını

Diyarbakır'da FETÖ Baskını

Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, 10 ilde eş zamanlı yapılan operasyonda, kapatılan Selahaddin Eyyubi Üniversitesi akademik personeli 10 şüpheli gözaltına alındı.
Üniversite kaynıyor!

Üniversite kaynıyor!

Eğitim Bir-Sen Diyarbakır Temsilciliği, Dicle Üniversitesi'nde yaşanan sorunlara ilişkin açıklamalarda bulundu. Şube Başkanı Yüksel Gümüş, akademisyenlerin FETÖ/PDY sürecinde yaşadığı sıkıntılar, kadro atamaları, kadro bekleyen akademisyenlerin başka üniversiteye geçişi ve ihraç edilenlerin yerine kadro tahsisi ilgili bilgilendirmelerde de bulundu.
Dev şirkete FETÖ'den el konuldu

Dev şirkete FETÖ'den el konuldu

Antalya’da ağırlıklı olarak inşaat ve otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Durmazlar Grup şirketine FETÖ operasyonu düzenlendi.
Silopi'deki darbe girişimi davası

Silopi'deki darbe girişimi davası

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Şırnak'ın Silopi ilçesinde konuşlu Özel Kuvvetler Harekat Üssü'nde (ÖKHÜ) yaşananlara ilişkin haklarında 4 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 50 yıla kadar hapis cezası istenen 15'i tutuklu 19 sanığın yargılanmasına Gaziantep'te devam edildi.
Silopi'deki FETÖ'nün darbe girişimi davası

Silopi'deki FETÖ'nün darbe girişimi davası

Gaziantep'te, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Şırnak'ın Silopi ilçesinde konuşlu Özel Kuvvetler Harekat Üssü'nde (ÖKHÜ) yaşananlara ilişkin haklarında 4 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 50 yıla kadar hapis cezası talep edilen 15'i tutuklu 19 sanığın yargılanmasına başlandı.
Yok daha neler?

Yok daha neler?

FETÖ'nün kumpas soruşturması olduğu belirlenen "Selam Tevhid''de dosyasında dinleme yapanlardan eski polis Ali Fuat Altuntaş, yargılandığı "Selam Tevhid'de kumpas" davasında itirafçı oldu.
FETÖ elebaşının keyfi yerinde! Masaj görüntüleri ortaya çıktı

FETÖ elebaşının keyfi yerinde! Masaj görüntüleri ortaya çıktı

Terör örgütü FETÖ'nün lideri Fetullah Gülen'in yeni fotoğrafları yayımlandı. Fotoğraflarda teröristbaşı Gülen, kendi evinde örgüt üyeleri ile görülüyor. Fotoğraflar arasındaki en dikkat çeken karede Gülen'in Pensilvanya'daki evinde örgüt elemanlarına masaj yaptırdığı görülüyor.
9 Fetöcü tutuklandı

9 Fetöcü tutuklandı

HAKKARİ merkezli 9 ilde polisin, Fetullahçı Terör Örgütü- Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ-PDY) yönelik yaptığı operasyonlarda, 'ByLock' kullandığı iddiasıyla gözaltına alınan 12 kişiden 9'u tutuklandı.
Çerez almaya gitmiş!

Çerez almaya gitmiş!

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında komuta merkezi olarak kullandığı belirlenen Akıncı Hava Üssü'ndeki eylemlere ilişkin 486 kişinin yargılandığı davaya sanık savunmalarıyla devam edildi.
Dağılmazsanız hepinizi tararım

Dağılmazsanız hepinizi tararım

FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Siirt Valiliğini abluka altına almaya çalıştıkları öne sürülen, aralarında rütbelilerin de bulunduğu 79'u tutuklu 320 eski askerin yargılanmasına devam edildi.
FETÖ’nün okulunda ünivesite hazırlığı

FETÖ’nün okulunda ünivesite hazırlığı

Batman'da Fetullahçı Terör Örgütü'nden (FETÖ) Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne devredilen ve bir bölümü destekleme kursu olarak hizmet veren okulda gençler üniversiteye hazırlanıyor.
Sur eski emniyet Müdürü kaçarken

Sur eski emniyet Müdürü kaçarken

Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ'cü eski Sur İlçe Emniyet müdürü adliyedye sevk edildi.

"Gençlerin tercihinde en yakın rakibimize üç kat fark attık"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ: "AK Parti en yakınındaki siyasi partiye, 18-30 yaş aralığındaki gençlerde üç kata yakın fark atar noktada yoluna devam ediyor. Son yaptığımız ankette de üç kattan biraz daha fazla. Özellikle CHP'nin burada dördüncü parti olduğunu görüyoruz" dedi.
FETÖ'nün ilçe yapısına şok!

FETÖ'nün ilçe yapısına şok!

FETÖ'nün merkez ve 10 ilçedeki yapısına "şok baskın" yapıldı. 'ByLock' kullandıkları belirlenen farklı mesleklerden 24 kişi gözaltına alınırken, 23 kişinin de yakalanmasına çalışılıyor.