Görüş Bildir

Ebru Şallı kürkçü dükkanı Harun'a döndü iddiaları

Ebru Şallı kürkçü dükkanı Harun'a döndü iddiaları

Ebru Şallı Harun Tan çiftinin yeniden barıştığı iddiaları Şallı'nın sosyal medya adresinde beraber paylaştıkları fotoğraflar sonrasında ortaya açıktı.

11 yıllık evliliklerini ve evladı akabinde 3 yıl önce aniden ayrılma kararı aldıktan sonra boşanan Ebru şallı Harun Tan çiftinin son dakika barıştığı iddiaları ortalığa atıldı. Aradan geçen 3 yıllık zamanda adı bir çok kişi ile anılmış olan Ebru şallı, 2 sene boyunca şarkıcı Sinan Akçıl le birlikte olmuş ve  bu aşkta da hüsrana uğramıştı. Son olarak aynı karede CemYılmaz ile görüntülenen Şallı, aşk dedikodularına da son noktayı koyup, birlikte değili demişti. 'Renkli Sayfalar' isimli magazin programında Harun Tan2ın fotosunu paylaşa Şallı, yine kafaları karıştırdı. 

Oğulları Pars'ın doğum gününde birlikte çekildikleri fotoğrafı paylaşan Ünlü manken, yine eski eşine dönüyor dedirtti. İşte o iddialarla dolu kareler

Şallı, Pars'ın doğum gününü Harun Tan'ın da içinde olduğu fotoğrafla birlikte ''iyi ki dogdun iyiki varsın Parsımmmm. Seni cok seviyoruzzzz. 6 yas mıııııı '' notuyla kutladı.

CEM YILMAZ'LA DA ANILDI

Ebru Şallı, Harun Tan ile ayrılıp Sinan Akçıl ile 2,5 yıllık bir aşk yaşamış ama bu ilişki de ayrılıkla sonuçlanmıştı. Şallı'nın ismi geçtiğimiz ay ise Cem yılmaz ile anılmış ama ünlü komedyen sadece arkadaş olduklarını belirtmişti.

EBRU ŞALLI HAYATI

1993 yılında fotomodellik yapmaya başlamış, 1996 yılında Nişantaşı Kız Lisesi'ni bitirmiş sonrasında üniversite eğitimine devam etmemiştir. 1997 yılında Ozan Orhon ile evlenmiş bir yıl sonra boşanmıştır.Unutabilsem, Belalım Benim, Gölge Çiçeği adlı televizyon dizilerinde oynadı, Reyting Hamdi'de bir süre rol aldı. Harun Tan'la evlendikten sonra podyumları bıraktı. Bu çiftin 2004 yılında Beren adlı bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Bir de Pars adında bir oğulları vardır. Ebru Şallı verdiği bir röportajda vejetaryen olduğunu belirtmiştir.

Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak adlı bir kitap yazdı ve pilates için egzersiz videosu yayımlandı. Daha sonra tv8 ekranındaEbru'nun Mutfağı adlı bir program sundu. Hafta içi her gün Beyaz TV'de Ebruli programının sunuculuğunu yapmaktadır.
Etiketler: | | |