Görüş Bildir

Türkan Şoray nadir hastalığa yakalandı haberlerine üzüldü: Asparagas!

Türkan Şoray nadir hastalığa yakalandı haberlerine üzüldü: Asparagas!

Türk sinemasının istisnasız en güzel kadını ve ?Sultan? lakabını layıkıyla taşıyan güzel oyuncu Türkan Şoray?ın güzelliğine yıllar etki etmemiş adeta. Türkiye Metabolilk Cerrahi Vakfı?nın gecesine katılan Türkan Sultan daha önce cushing sendromuna katıldığını hatırlatarak, insan sağlığının öneminin altını çizdi.

Türkiye Metabolik Cerrahi Vakfı'nın gecesine katılan Türkan Şoray, insan sağlığının önemine vurgu yaptı ve 'Çalışıp üretince metabolizma da farklı çalışıyor. İki sene önce cushing sendromu oldum. Pek de bilinmiyor ülkemizde nadir bir hastalık, beni buldu' dedi.

ESKİ BİR HASTALIKTI, YENİ DEĞİL

Ünlü sanatçı 'Türkan Şoray nadir görülen hastalığa yakalandı' haberleri üzerine basın danışmanı aracılığıyla bir açıklama yaptı:

Türkan Şoray'ın katılımcısı olduğu, sunuculuğunu Erhan Yazıcıoğlu'nun yaptığı, Metabolik Cerrahi Buluşması'nın ardından, hakkında çıkan "Nadir Görülen Hastalığa Yakalandı" haberleri sevenlerini ve Türkan Hanım'ı oldukça üzmektedir.

TÜRKAN SULTAN’IN SAĞLIK SORUNU YOK!

Türkan Şoray'ın söz ettiği durum eski bir süreç olup hastalığı atlatmıştır. İki sene önce yakalandığı hastalık ile ilgili tedavi görmüş ve iyileşmiştir. Söz konusu konuşma iyileşme ve tedavinin önemine gönderme yapmak için verilmiş bir örnektir. Kendisinin şu an herhangi bir sağlık sorunu yoktur.  Konu ile ilgili kamuoyunun yanlış bilgilendirilmemesi adına "gerekli düzeltmenin yapılmasını önemle  rica ederiz".

Kaynak: Hürriyet