Görüş Bildir

Samir Nasri aşkı bitmiyor!

Samir Nasri aşkı bitmiyor!

Kura çekimi için Monaco?ya giden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, hem Manchester City temsilcileri hem de Nasri'nin menajeriyle görüşüp transferi bitirmeye kararlı.

Kura çekimi için Monaco’ya giden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, hem Manchester City temsilcileri hem de Nasri'nin menajeriyle görüşüp transferi bitirmeye kararlı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve transferden sorumlu yönetici Umut Güner, yarın yapılacak Şampiyonlar Ligi kura çekimi için Monaco’ya gitti. Orman ve Güner hem kura çekimini takip edecek hem de Samir Nasri transferiyle ilgili girişimlerde bulunacak. İki yöneticinin, Manchester City temsilcileriyle Monaco’da bir araya geleceği ortaya çıktı.

Daha önce büyük ölçüde anlaşma sağlayan iki kulübün son detayları masaya yatıracağı öğrenildi. Orman ve Güner, Fransız kanat oyuncusunun menajeriyle de bir görüşme yapacak. Maddi koşullar üzerindeki son pürüzlerin bu toplantıda bitirilmesi bekleniyor. Şartların oluşması halinde Samir Nasri’nin en geç cuma günü İstanbul’a getirileceği ifade ediliyor.

Öte yandan Portekiz seferinde Porto’ya Kamerunlu golcü Aboubakar ve Hollandalı stoper Martins Indi’yi kiralama teklifinde bulunan Başkan Fikret Orman, net bir cevap alamaması nedeniyle farklı alternatiflere yönelmek durumunda kaldı. Porto, iki oyuncuyu kiralamayı değil, bonservis bedeliyle satmayı planlıyor.

(Amkspor)
Etiketler: | | |