Görüş Bildir

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Lig'de transfer

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Engelliler Takımı, Cezayir asıllı Fildişi Sahilli oyuncu Sait Camara ile anlaşma sağladı

Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Lig ekiplerinden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Engelliler, Cezayir asıllı Fildişi Sahilli oyuncu Sait Camara ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Engelliler Takımı Antrenörü Serdar Yıldırım, 5 yıllık aranın ardından tekrar Süper Lig'de mücadele edecek olmanın heyecanını yaşadıklarını söyledi.

Sezona güçlü bir kadro oluşturarak girmek istediklerini belirten Yıldırım, "Performansını video kayıtlarından izlediğimiz Cezayir asıllı Fildişi Sahilli 17 yaşındaki oyuncu Sait Camara ile 1 yıllık sözleşme imzaladık. Camara, antrenmanlarımıza katılmaya başladı. İranlı bir oyuncu ile de görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Kısa sürede o transferi de gerçekleştirecek noktaya geleceğimize inanıyorum. Sezon öncesi güçlü bir ekip oluşturduk." diye konuştu.

Serdar Yıldırım, transferin gerçekleşmesine katkıda bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye de teşekkür etti.