Görüş Bildir

Gaziantep'te bebek cinayeti... Üvey babası döverken anne dur bile dememiş

Gaziantep'te bulunan bebek cesedi ile alakalı soruşturmalar devam ederken, son dakika korkunç iddialar ortalığı velveleye verdikten sonra netleşti. Gaziantep'te geçtiğimiz gün bebek cesedi bulunmuş buzla sarılı bir valizde bulunan bebeğin kız ve 5 aylık olduğu açıklanmıştı

Gaziantep'te bulunan bebek cesedi ile alakalı soruşturmalar devam ederken, son dakika korkunç iddialar ortalığı velveleye verdikten sonra netleşti. Gaziantep'te geçtiğimiz gün bebek cesdi bulunmuş buzla sarılı bir valizde bulunan bebeğin kız ve 5 aylık olduğu açıklanmıştı polisin uzun süren çalışmaları akabinde korkunç detay ortaya çıktı. Gaziantep'te valizde bulunan bebeğin annesi ve üvey babası bebeği fci şekilde öldürürken, detaylara da ulaşıldı. 

Gün geçmiyor ki ülkeden korkunç cinayet haberleri duyulmasın. Gaziantep'te yaşanan bebek cinayetinde bulunan bebek cesedinin faili meçhulunun üvey babası olduğu açıklandı. Öyle ki bebeğin öz mü öz annesi de bu korkunç vahşete dur demeden izlemiş... Nereye gidiyoruz dedirten görüntüler de bebek cinayetini işleyen üvey babanın ağladığı için dövdüğü ve öldürmek amacnı taşımadığı iddiası da bir o kadar korkunçluğunu korumakta. 

 Gaziantep'te vücudunun bazı bölgelerinde kesik ve morluklar bulunan ve buz kalıbı ile birlikte 100. Yıl parkı içerisinde bulunan bebeğin vahşice dövüldüğü ortaya çıktı. Olayı araştırmak için Gaziantep Emniyet Müdürlüğü tarafından oluşturulan özel ekip, olayın yaşandığı bölgenin çevresinde yaptığı teknik ve fiziksel takip sonucu 1 kadın 3 kişiyi gözaltına aldı. Çok sayıda mobese ve güvenlik kameralarını inceleyen polis, ölü bulunan bebeğin ölmeden önceki görüntülerine ulaştı. Ekipler 7 Aralık akşamı Binevler Mahallesi'nde kucağındaki çocuğu döverken güvenlik kamerasına yansıyan kişinin, bebeği parka bıraktığı tahmin edilen sakallı erkek şahıs ile aynı kişi olduğunu belirledi. Ekiplerin, Suriye uyruklu Ziyad El Abdullah'ın evine yaptığı operasyonda El Abdullah ile birlikte bebeğin öz annesi İhlas El Baho ve çifte yardım eden bir kişi gözaltına alındı.Görüntülerde sokakta yürürken kucağında taşıdığı kız bebeği dövüp, duvara vurduğu görüntüler yer alırken anne İhlas El Baho'nun da arkadan yürüdüğü görülüyor. Anne İhlas El Baho'nun görüntülerle ilgili ayrıldığı kocasından olan bebeğin, sürekli ağladığı için şu an birlikte olduğu Ziyad El Abdullah tarafından dövüldüğünü söylediği öğrenildi.Abdullah'ın bebeğin, görüntülerin kaydedildiği 7 Aralık'ta ölmüş olabileceği ihtimal üzerinde de durulan soruşturma sürüyor.
Etiketler: | |