Görüş Bildir

Hayat Şarkısı 9. bölüm fragmanı neler olacak? Hülya ve Kerim arasında kara sular durulacak mı?

Hayat Şarkısı 9. bölüm fragmanı neler olacak? Hülya ve Kerim arasında kara sular durulacak mı?

Salı akşamlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı 9. bölümünde neler olacak? Hayat Şarkısı Kerim ile Hülya arasında neler olacak mı?

Salı akşamlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı 9. bölümünde neler olacak? Hayat Şarkısı Kerim ile Hülya arasında neler olacak mı?

Hayat Şarkısı 9. Bölüm Fragmanı yayında! Hüseyin son kez uyarılıyor; Melek ile ilişkisini gözden geçirmek zorunda kalıyor! Filiz, Bayram Cevher'in karşısına çıkıyor! Hülya, Kerim'e bir şans daha verecek mi? Zeynep'in intiharı, Cevher Ailesi'ni nasıl etkileyecek? Hayat Şarkısı heyecan dolu bölümüyle, Salı 20.00'de!

HAYAT ŞARKISI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Melek, Hüseyin'den uzak durmaya karar veriyor; Zeynep'in sürpriz hamlesi şok etkisi yaratıyor!

Kerim, Aylin’in itirafı sonucu Almanya’ya okuldaki görevine dönme şansı yakalamıştır ve bir yol ayrımındadır; ya ailesi ile Türkiye’de kalacak ya da yıllarca peşinde koştuğu ideallerine, Almanya’ya geri dönecek. Üstelik artık kendisini bırakıp gideceğini söyleyen Hülya’ya karşı olan duygularını da, gözden geçirmektedir.

Hüseyin, Zeynep ile olan evliliğini bitirmeye, Zeynep ise Hüseyin’i eve geri döndürmeye kararlıdır. Hüseyin, Melek ile birlikte olabilmek için her şeyi göze almıştır; ancak Melek, yıkılmış bir yuva üzerinden mutlu olamayacakları düşünmektedir. Hülya’nın hayatı ise hiç ummadığı yeni gelişmelere ve mücadelelere gebedir.

HAYAT ŞARKISI OYUNCULARI

Burcu Biricik-Hülya Çamoğlu Cevher

Salih’in küçük kızı, Bayram’ın gelini, Kerim’in karısı. Kerim’e 8 yaşından beri aşık. Daha 

gençken yoksullukla bilenmiş, içi isyan ve öfke dolmuş. Hülya çok zengin ve yenilmez olmaya yemin etmiştir ve bu yolda ne gerekiyorsa yapacaktır. Çeşitli entrikalarla Kerim ile evlenmeyi başarır; ancak bu zoraki evlilik ona büyük acılar getirecektir. Çok zeki, çekici ve tehlikeli bir kadın. Kerim için nefes alır. Gözü kara bir aşk duyar kocasına.

Birkan Sokullu-Kerim Cevher

Evin yakışıklı küçük prensi. Çok şımartılmış. Varlığın içine doğmuş, bilime meraklı, babazoru ile Berlin’de maden mühendisliği okurken, birinci sınıf sonunda rotayı çevre mühendisliğine çevirmiş. Doğal hayat sever, masasını ve okumayı da çok sever, bilimsel alanda kariyer yapmaya kitaplar yazmaya odaklı. Bu tutkusuna engel olabilecek her şey sinirini bozuyor. 19. yüzyıl aristokrat adamları gibi yaşıyor. Aşk ilişkileri, teflon gibi üzerinden akıyor. Duygusal olarak derinlemesine bağlanmayı bilmiyor. Hülya ile anlaşmalı bir evlilik yapıyor ve ona duyduğu aşk ile öfke arasında gidip gelerek geçiyor yaşamı. kaynak:hurriyet