Görüş Bildir

Kocaeli Gebze'de otobüste tecavüz eden sapık şoföre hapis cezası

Kocaeli Gebze'de otobüste tecavüz eden sapık şoföre hapis cezası

Kocaeli Gebze'de özel halk otobüsünün şoförü, Romanya uyruklu gence 'senden hoşlandım' diyerek tecavüz etmişti. Olayın deşifre edilmesinden sonra otobüs şoförü tutuklandı

Geçtiğimiz gece özel halk otobüsüne binen Romanya uyruklu kadın, otobüs şoförü tarafından taciz edilmiş, otobüsün boşalmasından sonra da ıssız bir mahalleye gidip, kadına tecavüz etmişti. Bu iğrenç olaydan sonra deşifre edilmesinin akabinde sapkın şoför tutuklandı

OTOBÜSÜ ISSIZ SOKAĞA ÇEKİP TECAVÜZ ETTİ

Olay, önceki gece Gebze Sultan Orhan Mahallesi’nde meydana geldi. Gebze-Kirazpınar hattında çalışan özel halk otobüsünün şoförü H.A., otobüse binen Romanya uyruklu M.E.’yi taciz etti. H.A. daha sonra otobüsün iç lambalarını ve kamerasını kapatarak bir ara sokağa girdi.

H.A., "Senden hoşlandım. Seninle beraber olmak istiyorum" diyerek pantolonunu ve iç çamaşırını çıkardı. Neye uğradığını şaşıran M.E. ile şoför arasında kısa süreli boğuşma yaşandı. Şoförden kurtulup kendisini otobüsten dışarı atan M.E. polise giderek şikayette bulundu.

Harekete geçen ekipler, otobüs şoförü H.A.’yı gözaltına aldı. Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen H.A. iddiaları kabul etmedi. M.E. ile para karşılığı beraber olmak istediğini, fiyatta anlaşamadıklarını iddia eden H.A., sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.