Görüş Bildir

TEM otoyolu ne zaman kapatılacak?

TEM otoyolu ne zaman kapatılacak?

Bolu-İstanbul İstikameti 14 gün süreyle kapatılacak. İşte Bolu Valiliği açıklaması

TEM Otoyolu Bolu-İstanbul istikameti 14 gün oyunca kapalı olacak. TEM'in Abant Kavşağı’ndan Kaynaşlı Kavşağı’na kadar olan ve Bolu Dağı Tüneli’ni de kapsayan bölümü kapatılacak.

TEM Otoyolu Bolu kesiminde devam eden üst yapı çalışmaları nedeniyle otoyolun İstanbul istikametinde Abant Kavşağı’ndan Kaynaşlı Kavşağı’na kadar olan ve Bolu Dağı Tüneli’ni de kapsayan bölümü, 10-24 Ekim tarihleri arasında araç trafiğine kapatılacak.

VALİLİK AÇIKLADI

Bolu Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, “Anadolu Otoyolu’nun Abant Kavşağı ile Karayolları 1’inci Bölge Müdürlüğü hududu arası muhtelif kilometrelerde üstyapı iyileştirmesi ve büyük onarım yapım işi kapsamında Bolu Tüneli çıkışı İstanbul istikameti üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Ankara-İstanbul istikameti Abant Kavşağı-Kaynaşlı arası trafiğe kapatılacaktır. Ulaşım Abant Kavşağı’nda D-100 yoluna yönlendirilerek, Kaynaşlı Kavşağı’ndan otoyola katılım tekrar sağlanacaktır. Bu uygulama 10 Ekim 2016 tarihinden 24 Ekim 2016 tarihine kadar devam edecektir”denildi.