Görüş Bildir

İstanbul?da araçlar ve ATM?ler ateşe verildi

İstanbul Esenler?de yüzleri kapalı terör örgütü elemanları, caddedeki park halinde bulunan araçlara ve bir banka ATM?sine Molotof kokteylleriyle saldırdı.

İstanbul Esenler’de yüzleri kapalı terör örgütü elemanları, caddedeki park halinde bulunan araçlara ve bir banka ATM’sine Molotof kokteylleriyle saldırdı.

Olay, esenler Yüzyıl Mahallesi Barbaros Caddesi üzerinde saat 22.10 sıralarında meydana geldi. Alınan bilgiye göre, terör örgütü yandaşı ve yüzleri kar maskeli olan yaklaşık 15 kişi, yasadışı sloganlar atarak caddede adeta terör estirdi. Park halindeki araçlara ellerindeki molotof kokteylleri ile saldıran göstericiler, daha sonra slogan atarak uzaklaştı. Saldırı sonrasında 1 kamyonet, 1 minibüs, 2 Otomobil ile bir ATM hasar gördü. Molotoflu saldırı sırasında zaman zaman silah sesleri de duyuldu.

Öte yandan, saldırı anı çevrede oturan bir vatandaş tarafından cep kamerasıyla görüntülendi. Görüntülerde saldırıya uğrayan araçların alev aldığı gözlenirken, slogan atan grubun ara sokaklara ilerlediği görüldü.
Etiketler: | |