Görüş Bildir

Polis her yerde onu arıyor

Polis her yerde onu arıyor

PKK üyesi olduğu ve eylem için İstanbul'a geldiği tespit edilen "Baver" kod adlı Yunus Sanamalı'nın yakalanması için geniş kapsamlı çalışma başlatıldı.

İSTANBUL Emniyet Müdürlüğüne bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ile İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri, sansasyonel bir eylem için İstanbul'a geldiğini belirlediği PKK üyesi 'Baver' kod adlı Yunus Sanamalı'nın yakalanması için çalışma başlattı.

YAKALANMAMAK İÇİN SIK SIK ADRES DEĞİŞTİRİYOR

Yakalanmamak için çeşitli sahte kimlikler kullandığı ve sık sık kaldığı yeri değiştirdiği belirlenen şüphelinin fotoğrafları kısa sürede yakalanması için basın mensuplarıyla paylaşıldı. Sanamalı'nın da aralarında olduğu toplam 3 kişinin yakalanması için polis ekiplerin aralıksız çalışmaları devam ediyor.

YARDIM ETTİĞİ BELİRLENEN ŞÜPHELİLER TUTUKLANDI

TEM ekipleri, yaptığı operasyonlarda Sanamalı'ya barınma, ulaşım ve lojistik destek sağladığı iddiasıyla geçtiğimiz günlerde yaptığı operasyonlarda 14 kişiyi yakalayarak gözaltına alınmıştı. Önceki gün adliyeye sevk edilen şüphelilerden 6'sı tutuklanırken 8'i adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.
Etiketler: | | | |