Görüş Bildir

Sanat dünyasının Zafer Bayramı kutlamaları!

Sanat dünyasının Zafer Bayramı kutlamaları!

30 Ağustos Zafer Bayramı?nın 94. yıldönümü tüm yurtta kutlanırken, sanat dünyasının efsane isimleri de bayram mesajlarını sosyal medya üzerinden yayımladı.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 94. yıldönümü tüm yurtta kutlanırken, sanat dünyasının efsane isimleri de bayram mesajlarını sosyal medya üzerinden yayımladı.

Deniz Akkaya

Sunucu- manken Akkaya, "30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Güzel ülkemin güzel insanları" mesajını yazdı.

Mustafa Ceceli

30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun. Allah vatanımızı sonsuza kadar muvaffak eylesin. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve ülkemizin bütünlüğü için bugüne kadar canlarını feda eden tüm şehitlerimize rahmet diliyorum.

Ebru Yaşar

Bugünü bize gösteren başta ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm ecdadımızın ruhu şad olsun minnetle anıyoruz. 

Ece Gürsel

Asil ulvi bir karakter, tesadaf veya teveccüh eseri değildir. Sürekli çalışmasının, dürüst düşünmenin ve bu gayeye varmak için yapılan bir fikir mücadelesinin neticesidir... Zafer Bayramı'mız kutlu olsun.

Pelin Karahan

Zafer Bayramı'nız kutlu olsun. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimize saygı ve rahmetle...

Cengiz coşkun

Ay yıldızlı bayrağımızı özgürce dalgalandıran, bu al bayrağın altında hür olarak yaşamamızı sağlayan tüm şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyor… Tarihi şanlı zaferlerle dolu büyük milletimin Zafer Bayramı'nı kutluyorum.

Hülya Avşar

Türk bayrağı ve Mustafa Kemal Atatürk resmini paylaşan sanatçı, "30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun" dedi.
Etiketler: | |